בנדיקט ראשל"צ

 

[yasr_overall_rating size="large"]

[yasr_visitor_votes size="large"]

בנדיקט היא מסעדת ארוחות הבוקר האהובה עליי, אך סניף ראשון לציון אכזב אותי לא פעם. סעדתי במקום פעמים, פעם ראשונה כשהמקום רק נפתח, עם בעלי ובפעם השנייה עם חבר, בשתי הפעמים הרגשתי בסלט טעם מוזר, הרגשה שהסלט נשאר מאתמול, הירקות לא היו טריים ורעננים כמו בכל פעם והוא היה אחר מסלט בו יש המון חסה, אלה רווי בפלפלים לא טריים. גם במנה עצמה תמיד ניתן להזמין אייס קפה עם הארוחה, בסניף זה אין אפשרות גם ללא תוספת תשלום, אם רוצים אייס צריך לשלם עליו מחיר מלא, דבר שלא נתקלתי בו ביתר הסניפים.

אספר על הפעם האחרונה שסעדתי במקום.

הזמנתי את אותה המנה, כמו בכמעט כל פעם שאני סועדת בבנדיקט, אגגס בנדיקט פלורנטין בתוספת סלמון מעושן, השתייה הייתה קפוצ'ינו, אחרי ששוב התאכזבתי שלא ניתן היה לשדרג את הכוס ותוספת של קנקן מים. חברתי הזמינה בוקר ישראלי עם ביצים עלומות, לשתייה אמריקנו וחלב סויה בצד. שנינו התאכזבנו מהסלט שנראה בשני גוונים- צהוב ואדום ולכן הלחמניות הטריות היו לתפקיד מרכזי בארוחה, כיוון שהן מגיעות עם מטבלים של חמאה, שוקולד נוטלה וריבת הבית.

Clipboard11

ארוחת הבוקר שהזמינה חברתי נראית מעט משעממת, אין שם יותר מדי הפתעות, פרט לכך שלא כל מסעדה מגישה ביצה עלומה לארוחת בוקר.

בארוחות של בנדיקט אי אפשר לטעות, הטעם טעים בכל פעם, אך הסלט זו כבר הפעם השלישית שאני מזכירה אותו- לא עושה טוב לארוחה.

התפריט בסניף הזה נראה לי קצת יותר מכווץ מסניפים אחרים, אולי זו רק אני ואולי אני זוכרת מנות מסניפים אחרים שאולי ירדו מהתפריט, אך עדיין נראה שלמי שאינו מערבב בשר וחלב, או אוכל בשר לבן אין יותר מדי ברירות.

השירות כמו בכל פעם נהדר כתמיד, יחס נעים ונחמד, תמיד ישאלו אם צריך עוד משהו, רק שבסניף זה, בניגוד לסניף האהוב עליי בהרצליה אם לא אבקש עוד סלסילה לא יציעו, לא נאה לבנדיקט להיות קמצנים, הקטע הוא לפנק לפנק לפנק ופה לא ממש הרגשתי זאת.

Clipboard12

השירות של אחראי המשמרת תמיד אדיבה, כיוון שהוא מתעסק עם כרטיסי החבר של המסעדה ומסביר מה יש בכרטיס, נקודות צ'ופרים וכדומה.

לסיכום: אם הסניף היה פחות מתקמצן על הלקוחות שלו אולי היו לו יותר סועדים ולא אנשים שבאים פעם אחת "רק בשביל הקטע". השירות אדיב מאד, מתחשב ונחמד, האווירה נעימה, אנשים יפים והרגשה טובה בכללי בשהייה במסעדה.

סניף: בנדיקט ראשל"צ

שעות פתיחה: פתוח 24 שעות ביממה

כשרות: אין, מוכר בשר וחלב יחד ובשר לבן.

[showmap address="משה בקר 14,ראשון לציון" marker="1" map="ROADMAP" zoom="12" scroll="1" street="1" zoomcontrol="1" pan="1" mapcontrol="1" overview="1"]

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *