חביתה

מקום בלב ביקורת מסעדות

[yasr_overall_rating size="large"]

[yasr_visitor_votes size="large"]

 

שנה אחרי, באנו לראות אם ישתנה היחס המגעיל של המלצרים, אם יש תמורה לאוכל ובכלל לראות את אווירת המקום ולשבת לבופה הבוקר לפני היום הארוך בלי קופון, גרופון או שובר.

תחילה קיבלה את פנינו אשה חביבה עם חיוך על הפנים, לא אופייני למקום וליוותה אותנו עד אשר נמצא מקום, לאחר מכן ניגש אלינו מלצר אדיב שהציע לנו את הבופה כארוחת הבוקר הכי שווה פה אבל יש גם מנות אחרות ממגוון התפריט, אני ובעלי לקנו שנינו את ארוחת הבופה שהייתה מעט שונה מהפעמים הקודמות, יותר סלטים ופחות ירקות בתפזורת.

החביתה והשתייה החמה והקרה מוגשים על ידי המלצר כל השאר עלינו.

בחרנו כל אחד מהמגוון הרחב של הסלטים, כל מה שנכנס בצלחת, פינת הלחם הכפרי הייתה נקייה ויפה, הזמינה אותנו פעמיים לקחת לחם בתוך סלסלת קש.

 

פינת היוגורט עם הפירות והגרנולה מעל גם כן הזמינה את בעלי אל אף שהוא אינו אוכל חלב פרה, הוא אכל שניים כאלו, כנראה הדבר אפילו יותר טעים וטוב מאשר הוא נראה.

אני הכי אהבתי את סביצ'ה הסלמון, היה טעים מאד, לא חמוץ לא מתובל מדי ולא עם הרבה ירק ממש מינון מדויק מכל דבר.

החביתה הגיעה ממש מהר, גם כשנעשה בלבול בין אחת מהן השנייה הגיע מהר כמעט שלא הבחנו בזמן שעבר.

אני הזמנתי אייס פסיפלורה, בתוספת של 10 שקלים ובעלי הזמין הפוך סויה גדול שההגדלה עלתה 2 שקלים, אך השתייה הייתה טעימה מאד, אפילו שמעט התקרר לבעלי הקפה הוא ביקש מהמלצר שיחמם ומיד המלצר הציע חדש, בעלי אמר לא רק לחמם וכל זה באדיבות!

הופתענו מאד מהשינוי שהמקום עבר, מה שמלצר עם חיוך יכול לחולל למקום.

לאחר מכן לא היה לי מקום להכניס גרגיר ולכן ביקשתי את השתייה החמה לקחת לדרך, המלצר חיפש בכל המחסנים שיכול היה לחשוב עליהם אולי ישנה כוס חד פעמית לשתייה חמה כי נגמר להם הסטוק. לאחר מכן הוא הציע לקחת בכוס פלסטיק של השתייה הקרה והסכמתי, לכן הוא לא הכין לי רותח אך שם לי מכסה בכדי שלא יתקרר מהר.

שמחים ומאושרים יצאנו מהמקום ובעיקר המומים מהשינוי. עשה לנו תחושה לבוא שוב.