חביתה

טל טלה באר יעקב

[yasr_overall_rating size="large"]

[yasr_visitor_votes size="large"]

המסעדה נסגרה זמנית ברגע בו תפתח נעדכן בשנית.

לבופה עשיר ומפנק אחר באותה הסביבה יש ללחוץ כאן

טל טלה היא לא רק מחלבת עזים נפלאה, יש לה בית קפה מעולה שכולו עבודת יד ובראנץ' ששי הוא אחד מהבראנצ'ים היותר טובים שיצא לי לאכול בארץ. בעלי אומר לי שעל כל דבר יש לי מה למצוא רע, גם אם המקום היה מדהים תמיד יהיה לי בעיה, אולי בשירות ואולי באוכל, הפעם מילה רעה אחת לא הייתה לי.

הגענו למקום בלי להודיע,מסתבר שהיינו צריכים כי בשעה 12:00 היה אירוע במקום, הגענו בסביבות 11:20 ובכל זאת חיה המקסימה והחייכנית פתחה בפנינו את דלתות המסעדה, הבראנץ' עמד בכניסה, מגרה מתמיד, חשבנו שזה עבור האירוע אך מסתבר שזו ארוחת ששי המוגשת במקום.

מיד נגשה אלינו מלצרית, הסבירה לנו כי המחיר לסועד הוא 85 שקלים לקחה מאיתנו הזמנה של משקאות ואיך נרצה את הביצים שלנו ותוך כדי שלקחנו סלטים, גבינות, פסטה, אורז, תפוחי אדמה, אנטי פסטי, חצילים בכל מיני וריאציות, סלטים טריים ורעננים, לחמים קלויים עם גבינה מגוררת מעל, גבינות בכל מיני צבעים, קשות ורכות, קינוחים ושאר מטעמים הביצים הוגשו, גם השתייה מיהרה לצאת יחד עם הביצים, במהירות כזו עוד לא נתקלנו.

אף אחד לא ישב לנו על הראש מתי נלך כבר, לא קיפלו את הבופה ולא אמרו לנו סוגרים את המטבח פשוט נתנו לנו ולשאר הסועדים הרגשה שגם עוד 100 שנה תוכלו לשבת פה, אף על פי שהאירוע נשק לשולחנו. אורחי האירוע טרם הגיעו אך הכל כבר היה מוכן.

המלצרים ערכו את שולחנות האירוע אך לא הרגיש לנו דבר, כי מלצרים אחרים נתנו לנו שירות מידי ובדיוק את מה שביקשנו.

בעלי ביקש שוקו רותח- הפלא ופלא הוא לא החזיק למטבח לחימום נוסף כי הוא היה באמת רותח, אני הזמנתי רק תפוזים, אין חלב סויה במקום, כמובן שכל המוצרים והמטעמים הם מחלב עזים- כמו שבעלי אוהב.

רמת השירות, והאווירה הכפרית הן תוספת מצוינת לאוכל המדהים והטעים שאכלנו, לא יכולתי לאכול לאחר מכן כל היום, פשוט היה מפוצץ.

גם במחלקת הקינוחים היה הצע רב, בלינצ'ס וריבות, עוגות ומאפים פשוט מעדן, הלחם היה חם וטרי, לחם כפרי עם דגנים שפשוט אי אפשר היה שלא לקחת ממנו עוד ועוד.

לסיכום: תענוג. יש כאלו שיגידו שזה בופה יקר, אך כל המוצרים נעשים במקום ממחלבת טל טלה, גבינות לבנות, גבינות קשות, גבינות עם פלפלים ושאר ההצע הכל עבודת יד.

ניתן לרכוש גם חלב, יוגורט וגבינות בצרכניה הסמוכה ואפילו יש מתכוני שף עם גבינות עזים על הפלייסמנט בו מונחת הצלחת.