חביתה

בית הפנקייק המקורי הרצליה קופון

בית הפנקייק המקורי במחלף הסירה, ארוחת בוקר זוגית משודרגת ב-69 ₪ במקום 128 גם בימי שישי

לרכישה

בית הפנקייק המקורי בהרצליה בתחנת דלק פז שבכביש החוף ידוע ומוכר לכל בזכות הפנקייקס הטעימים שלו, יש למסעדה לא מעט מנות וכן גם מנות בוקר טעימות המאפשרות להתחיל את היום על בטן מלאה.

פירוט ארוחות הבוקר
ישראלית – 2 ביצים + תוספת לבחירה, סלט ירקות, מבחר גבינות ומטבלים שונים, ריבה, חמאה, לחם הבית, מיץ וקפה גדול
אמריקאית – 2 ביצים + תוספת לבחירה, פנקייק מקורי, מיץ וקפה גדול
איטלקית – פיצה, מיץ וקפה גדול
שקשוקה – מוגשת עם סלט ירקות, לחם הבית, מיץ וקפה גדול
דוגמאות למנות ומחירים
בית הפנקייק המקורי 
המסעדה ממוקמת בתחנת הדלק פז אשל, שבמחלף הסירה, הרצליה. על המקום הזה נכתבו שירים, אמנים קיבלו ממנו השראה לכתיבת מערכונים, והמסעדה הפכה להיות נקודת המפגש בדרך לכל מקום ולכל אחד, וכמובן נ"צ בפני עצמה על אם הדרך.
בתחילת הדרך של בית הפנקייק המקורי, אותו ייסדו בני משפחה אחת, סילביה, האם, ניגשה למטבח והחלה להכין פנקייקס כמו בבית באמריקה, והלקוחות, אהבו ונשארו. אך לאחר שנים של הצלחה מסחררת, בשנת 2003 מסעדת בית הפנקייק המקורי בכפר ויתקין נסגרה. סילביה ושלמה שלא יכלו בלי בית פנקייק שלהם, בשנת 2004 מצאו עצמם פותחים בשנית את בית הפנקייק המקורי, עם אותם מרכיבים חשובים ואותה אווירה, רק הפעם בתחנת "פז אשל" הרצליה.
המקום, הפתוח במשך 24 שעות 7 ימים בשבוע, מגיש, בנוסף לעשרות סוגי פנקייקס עם מגוון תוספות, גם ארוחות בוקר, בשרים, אוכל בסגנון מקסיקני ועוד ועוד. מדי פעם משדרים בבית הפנקייק המקורי אירועי ספורט על מסכי פלזמה, והם רק מלבים את האווירה התוססת והנעימה השורה על אורחי המקום.

כתובת: תחנת דלק פז מחלף הסירה לכיוון צפון.